sobota, 27 lutego 2016

Tablet lub smartfon o wartości 449 zł od Citibanku!

Promowanie kart kredytowych przez banki trwa w najlepsze. Każdemu bankowi zależy na ich promocji, dlatego za wyrobienie takiego plastiku możemy dostać nawet tablet lub smartfon!Uwaga: Przed skorzystaniem z tej promocji polecam zapoznać się z wpisem Jak działa karta kredytowa? Czy warto ją posiadać? 

Citibank za wyrobienie bezpłatnej karty kredytowej oferuje nam tablet lub smartfon o wartości 449 zł. Wystarczy, że wydamy nią w ciągu 3 miesięcy 3 tysiące zł. Pomocne może być tutaj opłacanie rachunków w Żabce.

Kto może skorzystać z promocji?

Według regulaminu promocji może skorzystać każdy, kto od 1 stycznia 2014 r. nie posiadał karty kredytowej w Citibanku oraz spełnia minimalne wymagania podstawowe, czyli: 

wiek – minimum 21 lat, dochód netto – minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm – min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata.

Jak uzyskać premię?


 • Składamy wniosek o kartę z dedykowanej strony Banku
  • Na której wybieramy tablet lub smartfon
 • Po kilku dniach oddzwania do nas konsultant, który pyta nas o aktualne dochody i kilka danych osobowych
 • Po podpisaniu umowy o kartę musimy:
  • Zalogować się w ciągu 30 dni min. 1 raz do systemu bankowości internetowej Citibank Online
  • Dokonać w ciągu kolejnych 3 miesięcy transakcji bezgotówkowych kartą na łączną kwotę 3000 zł
   • 3 miesiące liczone są od kolejnego miesiąca po podpisaniu umowy, np jeżeli umowę podpiszemy 1 marca, to 3000 zł trzeba wydać do końca czerwca (kwiecień, maj, czerwiec)
 • Do 10 dnia kolejnego miesiąca, po którym spełniliśmy warunki, dostaniemy maila, że nagroda przyjedzie do nas w ciągu 30 dni

Ile to kosztuje? Ani grosza!

Do tej pory, aby korzystać z karty Simplicity trzeba było płacić 18 zł miesięcznie. Wiele osób z tego powodu zamykało kartę zaraz po uzyskaniu premii, dlatego Bank postanowił... znieść dożywotnio opłatę za kartę! Dzięki temu nigdy nie powinniśmy zapłacić ani grosza za obsługę karty.Czy mogę zamknąć kartę po otrzymaniu nagrody?

Tak, w regulaminie brak zapisu o lojalce, dlatego po uzyskaniu nagrody możemy zamknąć kartę.

Czy warto?

W mojej ocenie tak. Do bezpłatnej karty kredytowej dostajemy nagrodę o wartości 449 zł za wydanie 3000 zł w ciągu ponad 3 miesięcy, co dla przeciętnej polskiej rodziny nie powinno stanowić problemu.

Więcej:


Inne promocje

0 komentarze:

Prześlij komentarz