środa, 13 lipca 2016

BZ WBK: 4% na koncie osobistym + bezpłatne konto i karta do czerwca 2017 r.!

Bank BZ WBK ponownie zaczyna akcję promocyjną, w której każdy może mieć kolejne 3 konta oszczędnościowo-rozliczeniowe oprocentowane na 4%.
Warto dodać, że jeśli skorzystaliśmy już z ostatniej promocji banku BZ WBK i mamy 3 konta oprocentowane na 4%, to teraz możemy otworzyć kolejne 3 i ulokować łącznie 24 tys zł!

Żeby dodać smaczku do tak wysokiego oprocentowania, konto i karta są bezwarunkowo bezpłatne.

Kto może skorzystać z promocji?


Z promocji może skorzystać nowy a także obecny klient Banku.

Szczegóły promocji


Zakładając Konto Godne Polecenia w aktualnej promocji uzyskujemy:
  • oprocentowanie środków na naszym koncie na 4% do 4000 zł do czerwca 2017 r. (jest to zwykłe konto bankowe, a z pieniędzy zgromadzonych na koncie możemy cały czas korzystać),
  • bezwarunkowo bezpłatne konto do czerwca 2017 r.
  • bezwarunkowo bezpłatną kartę do konta do czerwca 2017 r.
    • bezpłatne korzystanie ze wszystkich bankomatów w Polsce

Co jeśli mam więcej niż 4000 zł oszczędności?


Regulamin promocji w §4 przewiduje, że jedna osoba może otworzyć w czasie trwania promocji do 3 kont i na każdym z nich będziemy mogli ulokować do 4000 zł na preferencyjnych warunkach, a co za tym idzie, aż 12 tys zł może nam pracować na 4% w skali roku! Co istotne, jeśli korzystaliśmy z poprzedniej edycji promocji, to teraz możemy założyć kolejne 3 konta i mieć łącznie 6 kont z oprocentowaniem 4%.

Uwaga: mając założone 3 konta nie musimy pamiętać loginów i haseł do każdego z nich. Wszystkie mamy w formie listy po zalogowaniu się do banku:

   

Jak uzyskać Konto Godne Polecenia oprocentowane na 4%?Na koniec warto przypomnieć, że BZ WBK to prawdopodobnie jedyny bank, który dba także o swoich obecnych klientów - przykładem możemy być aktualna promocja z BLIK-iem.


Więcej:
Inne promocje

0 komentarze:

Prześlij komentarz