czwartek, 18 czerwca 2015

BPH

3% zwrotu od każdej transakcji, czyli aż do 600 zł premii w ciągu roku.

"Lubię to!" Konto: aż 600 zł zwrotu za transakcję kartą!

Taką promocję aż chce się polajkować. Bank BPH, bo o nim mowa, przygotował świetną promocję, dzięki której za każdą transakcję kartą otrzymujemy 3% zwrotu za zakupy. Można zyskać do 50 zł miesięcznie, czyli w ciągu roku do wzięcia jest aż 600 zł.Lubię to! Konto z promocji "Pieniądze Cię lubią" jest propozycją od Banku BPH. Osoby, które zdecydują się założyć konto, będą mogły korzystać z 3-procentowego zwrotu za płatności kartą. Bank nie wprowadza żadnych ograniczeń, możemy nią płacić w punktach stacjonarnych a także i w Internecie.

Kto może skorzystać z promocji?

Z promocji skorzystać mogą nowi klienci, czyli osoby które od 1 stycznia 2015 r. do dnia założenia Rachunku nie były Posiadaczem ani Współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku. 

Do promocji możemy dołączyć najpóźniej 30 czerwca 2015 r. 24 czerwca 2015 r.
W Lubię to! Konto dostaniemy do 50 zł premii co miesiąc w postaci 3% zwrotu za transakcje wykonane kartą. Każda transakcja jest premiowana, dlatego, najprościej licząc- za każdą wydaną złotówkę mamy 3 grosze zwrotu. ;-) Według regulaminu z premii możemy korzystać przez 12 miesięcy.

Moneyback będzie wypłacany do końca następnego miesiąca po miesiącu wykonania płatności kartą. Czyli jeżeli założymy konto w czerwcu, to Moneyback za lipiec będzie wypłacany w sierpniu.

W ujęciu graficznym wygląda to tak:Szczegóły konta Lubię to! Konto

Lubię to! Konto to:
  • 0 zł za prowadzenie konta - bez żadnych warunków
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wydanie karty do konta
  • 0 zł za przelewy w PLN przez Internet
  • 0 zł za obsługę karty po dokonaniu 4 transakcji kartą (w przeciwnym razie 6 zł)
  • 1 zł za polecenie zapłaty
  • 2 zł za zlecenia stałe
  • 50 zł zwrotu co miesiąc (600 zł w ciągu roku) w postaci 3% Money Back od płatności kartą
Lubię to! Konto będzie w pełni darmowe o ile wykonamy 4 transakcje kartą. Ale skoro zakładamy konto z Moneybackiem to nie po to, żeby z niego nie korzystać, prawda? ;-)

Więcej:Inne promocje

0 komentarze:

Prześlij komentarz