poniedziałek, 29 czerwca 2015

Getin Online / Getin Bank: 10% zwrotu na Koncie Tanie Zakupy

Prawdopodobnie najlepsze konto i karta ze zwrotem za zakupy. Dzięki niej otrzymamy zwrot 10% wydatków za zakupy spożywcze, na stacjach paliw i w kilku innych miejscach.
Promocja "Konto Perfekcyjne z Kartą Tanie Zakupy" przeznaczona jest dla każdego, kto nie posiada w chwili przystąpienia do promocji żadnego innego rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego w GetinOnline oraz złoży wniosek internetowy o konto. Z promocji skorzystać może więc niemal każdy- nawet obecny klient, o ile tylko zamknie swój obecny rachunek i (po okresie wypowiedzenia) złoży wniosek o Konto Tanie Zakupy.

Ile można na tym zarobić?


W ciągu miesiąca możemy uzyskać do 40 zł zwrotu, jednak nie więcej niż 300 zł w ciągu roku. Jeżeli jednak przystąpimy do promocji teraz, to nie przekroczymy do końca roku limitu 300 zł/rok.

Gdzie naliczany jest zwrot 10%?


regulaminie jest napisane, że zwrot jest naliczany w punktach, które mają określony numer MCC - jest to numer przypisywany terminalowi płatniczemu, który określa branże w której działa punkt handlowo-usługowy. Zwrot jest naliczany w następujących miejscach:
  • 5921 (sklepy z piwem, winem oraz innymi alkoholami)
  • 5411 (sklepy spożywcze, supermarkety spożywcze)
  • 5499 (sklepy spożywcze, sklepy z artykułami pierwszej potrzeby)
  • 5172 (ropa naftowa i produkty naftowe - paliwo)
  • 5541 (stacje serwisowe z usługami dodatkowymi lub bez nich)
  • 5542 (samoobsługowe stacje benzynowe)
  • 5983 (stacje benzynowe - olej opałowy, drewno, węgiel, benzyna)

Jakie sieci na pewno biorą udział w promocji?


Z własnego doświadczenia wiem, że na pewno zwrot jest przyznawany w takich sieciach jak: Alma, Auchan, Biedronka, Carrefour, Fresh Market, Inter Marche, Kaufland, Lewiatan, Lidl, Netto, Piotr i Paweł, Polo Market, Tesco, Twój Market, Żabka, BP, Orlen, Statoil.

Kiedy będę mógł zamknąć konto?


W regulaminie promocji nie ma zapisu o lojalce. Konto możesz zamknąć w dowolnym momencie. Chociaż przy 10% zwrocie za zakupy niezbyt się to opłaca przed skończeniem promocji.

Konto Tanie Zakupy w ujęciu graficznym:


Jeśli chcesz wykorzystać całą pulę przysługujących zwrotów, może to wyglądać tak:


Oczywiście, nie musisz wykorzystywać co miesiąc całego zwrotu, możesz wykorzystać tylko jego część. Symulacja jest tylko przykładem.

Konto tanie zakupy - szczegóły


Konto będzie darmowe, jeżeli zapewnimy jednorazowy wpływ 1000 zł w ciągu miesiąca (może być przelew z konta na konto, nie musi to być wynagrodzenie) oraz wydamy kartą 400 zł. Jeżeli tego warunku nie spełnimy, bank pobierze od nas opłatę za konto w wysokości 9,99 zł.

Za kartę do konta przyjdzie nam, niestety, płacić 3,99 zł i nie da się uciec od tej opłaty. Na pocieszenie dodam, że już za wydanie 39,90 w sklepach spożywczych lub stacjach paliw zwraca nam się ta opłata.

Poza wymienionymi wyżej kwotami, konto jest w pełni darmowe, co można sprawdzić w Tabeli opłat i prowizji.

Premia wypłacana jest do 10 dnia kalendarzowego następnego miesiąca po którym dokonywaliśmy zakupów. Bank zobowiązuje się, że ze zwrotów będziemy mogli korzystać przez co najmniej 12 miesięcy.

Podsumowując 


40 zł miesięcznie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie, że zamiast płacić gotówką, za zakupy będziemy płacić kartą. Patrząc na obecne promocje bankowe jest to jedna z najlepszych propozycji na dorobienie kilkudziesięciu złotych.
Inne promocje

0 komentarze:

Prześlij komentarz