poniedziałek, 22 czerwca 2015

Gra Eurocash o wartości 250 zł za otwarcie darmowego konta w mBanku

Dziś promocja, którą organizuje klub Euro Cash wraz z mBankiem. Do zgarnięcia gra finansowa warta 250 złotych. Wystartowała świetna promocja w wyniku współpracy klubu Euro Cash i mBanku. Wystarczy, że założymy konto w mBanku z polecenia Euro Cash a dostaniemy grę Euro Cash na własność.


Czym jest klub Euro Cash oraz co to za gra?


Klub Euro Cash to organizacja, która specjalizuje się w edukacji finansowej. Pokazują, jak gospodarować swoimi środkami, aby pieniądze same na siebie pracowały, a przy tym tworzyć sobie dodatkową emeryturę niezależną od ZUSu.

W ramach edukacji stworzyli grę, która ma uczyć oszczędzania, inwestowania i zarabiania w sposób inteligentny. Nie wchodząc w szczegóły, jest to gra, która powinna poprawić Waszą wiedzę na temat finansów. Moja ocena jest taka: Euro Cash jest mocno wzorowany na grze CashFlow i czasem aż za bardzo to widać. Więcej o grze możecie przeczytać tutaj.

Kto może skorzystać z promocji?


Niestety, do promocji nie ma żadnego regulaminu a wszystkiego można się dowiedzieć z maila (o zgrozo...). Z promocji mogą skorzystać nowi klienci mBanku, którzy na dzień dzisiejszy nie są właścicielami ani współwłaścicielami żadnego rachunku w mBanku oraz nie zakładali nigdy konta z polecenia Euro Cash (podejrzewam, że jestem jedyną osobą z tego grona, która korzystała wcześniej z promocji klubu i jest wyłączona z wzięcia ponownego udziału ;-)

Jak zgarnąć grę?


Aby dostać grę należy napisać maila do pawel.plinta@eurocash.edu.pl a w treści wpisać otwieram konto osobiste oraz dopisać swój numer telefonu. Do 2 dni dostaniemy maila z formularzem, który należy wypełnić. Możecie się z nim zapoznać tutaj. Potem wystarczy poczekać na kontakt ze strony Euro Cash i umówić się w dogodnym dla nas terminie do najbliższego oddziału mBanku.

eKonto, szczegóły


eKonto, które przyjdzie nam założyć jest podstawowym kontem mBanku, za które bank nie pobiera opłat za prowadzenie.
  • 0 zł za prowadzenie konta
  • 0 zł za przelewy krajowe i zagraniczne 
  • 0 zł za wypłaty w PLN w bankomatach sieci: Euronet, BZ WBK S.A., Planet Cash
  • 0 zł za wydanie karty do konta
  • 0 zł za obsługę kart, o ile będziemy nią wydawać 300 zł miesięcznie (dlatego lepiej ją zastrzec od razu po otrzymaniu, aby nie ponosić opłat)

Do kiedy trzeba należy utrzymywać konto?


Konto nie ma żadnej umowy lojalnościowej. W umowie nie mamy też nigdzie zapisane, że grę Euro Cash otrzymaliśmy. Tak naprawdę moglibyśmy założyć konto i następnego dnia od razu je zamknąć. Jednak proponuję utrzymać konto przez 30 dni i sprawdzić, czy przypadnie nam ono do gustu. A jeżeli po 30 dniach stwierdzimy, że konto nam się nie podoba, to należy je zamknąć. Jak? O tym tutaj.

Czy warto zostawić grę dla siebie?


Trudno odpowiedzieć na to pytanie. Najlepiej poczytać na Internecie opinie oraz obejrzeć na YouTube kilka filmików, aby zobaczyć, jak gra wygląda od środka.

A jeżeli stwierdzimy, że gra jest nie dla nas, to możemy ją spieniężyć na portalu aukcyjnym ;-).

Inne promocje

0 komentarze:

Prześlij komentarz